Tomáš Rytíř

jmderatizace-logo-bila

Jan Jašek

a

Dezinsekce

Profesionální hubení obtížného hmyzu a roztočů,
které je šetrné k vašemu zdraví

sluzba-deratizace

Přenos infekcí a nepříjemné alergické reakce

Obojí může ohrozit nejen vaše zdraví, ale i život. Věděli jste, že hmyz přenáší třeba i salmonelu či tularémii?

sluzba-deratizace

Obtěžování lidí i zvířat

Nenechte si zkazit pohodu bodanci či kousanci. Zastavte zneklidňování dobytku, které snižuje výnosnost. Zlikvidujeme nejen létající hmyz, ale také lezoucí škůdce. Vystavíme stopku bolestivým štípancům.

sluzba-deratizace

Poškozování potravin či majetku

Hmyz potraviny nejen požírá, ale přenáší na ně také bakterie a plísně. Sršni a vosy dokážou nejen bodat, ale svými kusadly ničí rovněž izolace budov.

Chraňte svůj majetek, zdraví i pohodu.

Objednejte si profi dezinsekci co nejdříve!

Proč přenechat dezinsekci profesionálům

Neublížíme ani vašemu zdraví, ani neškodným živočichům

Při odborné dezinsekci máte jistotu, že vyhubíme výhradně škůdce. Užitečných organismů, vašeho zdraví či zdraví vašich mazlíčků se naše přípravky ani nedotknou.

Vysoká účinnost, nulový střet se zákony

Dezinsekční zákroky provádíme pomocí prostředků, které v běžném obchodě neseženete. Jsou silnější, ale zároveň splňují velmi přísné normy. Díky profi dezinsekci nebalancujete na hraně zákona a na rozdíl od volně dostupných přípravků máte jistotu úspěchu.

Žádné experimenty, jen fungující postupy

Na každou nemoc platí jiný lék. Na každý obtížný hmyz zase jiné opatření. Věděli jste třeba to, že když budete mravence faraony likvidovat metodou, která funguje na mravence obecné, faraoni se vám tak akorát vysmějí? Nechejte to na nás. Přesně víme, jak zlikvidovat kterýkoliv druh hmyzích škůdců.

Kde provádíme dezinsekci

Jsme naprosto diskrétní

Nebojte. Při dezinsekci vás nečeká žádná ostuda. Přijedeme v neoznačeném autě, takže sousedi nebudou vůbec tušit, co se u vás děje. Navíc platí, že třeba takové štěnice se můžou objevit i v těch nejluxusnějších hotelech. Nejsou totiž průvodním jevem špíny, jak se mnozí lidé mylně domnívají. Takže se rozhodně nemáte za co stydět. Spíš naopak. Tím, že problém řešíte profesionálně, zabráníte přesunu obtížného hmyzu k sousedům.

N

V domech i bytech

N

Na zahradách, v jímkách či žumpách

N

Ve školách, zdravotnických zařízeních i na sportovištích

N

Ve veřejných budovách (nádraží, letiště, kulturní domy…)

N

V potravinových provozech, skladech, gastro podnicích, hotelích a firmách všeho druhu

Jak probíhá dezinsekce

jmderatizace-dezinsekce-pruzkum-nemovitosti-fin

1. Prozkoumáme vaši nemovitost

Zjistíme, který typ členovců vás skutečně obtěžuje, a také prozkoumáme, k jak velkému zamoření už došlo

sluzba-deratizace

2. Pustíme se do hubení

Arzenál našich dezinsekčních zbraní je opravdu bohatý. Díky podrobnému průzkumu ale budeme přesně vědět, které nasadit právě u vás. Můžou to být hmyzí pasti, postřik, aerosol, dýmovnice, nástrahy, anebo vhodná kombinace několika opatření.

sluzba-deratizace

3. Zkontrolujeme účinek a uklidíme

Po dezinsekčním zákroku vše zkontrolujeme a postaráme se také o úklid. Proč se do něj nemáte pouštět sami? Pokud byste sáhli po nevhodném čistícím prostředku, mohli byste vyvolat chemickou reakci s dezinsekčními látkami. V případě zájmu vám zajistíme také monitoring obtížného hmyzu a nasadíme rovněž preventivní opatření.

Chraňte svůj majetek, zdraví i pohodu.

Objednejte si profi dezinsekci co nejdříve!

Nejčastěji likvidujeme tento škodlivý hmyz

Štěnice domácí

Tyhle záškodníky většinou neuvidíte, ale dost nepříjemně pocítíte jejich přítomnost. Štěnice jsou aktivní hlavně přes noc. Živí se krví savců a jejich kousnutí vás může svědit i týdny. Navíc jsou velmi odolné – přežijí mráz i 50stupňové teplo a vydrží až rok bez potravy. Kvůli tomu je nezbytné zlikvidovat štěnice komplexně na první pokus. Právě proto nejprve nasadíme do akce parní čistič, který vysaje zhruba dvě třetiny štěnic a zlikviduje také jejich vajíčka. Až potom přichází na řadu nezbytné použití chemických přípravků. Díky osvědčeným postupům vám opět vrátíme klidný spánek.

Vosy a sršně

Usídlil se na vašem domě nebo na zahradě bodavý hmyz a chystáte se ho zlikvidovat sami? To není moc dobrý nápad. Jedovaté bodnutí od vos či sršňů dokáže vyvolat silnou alergickou reakci, která může dokonce ohrozit váš život. Nenechte si pro pár korun pobodat zdraví a svěřte likvidaci vos a sršňů odborníkům. Provedeme ji rychle, bezpečně, efektivně a pomocí prostředků, které jsou šetrné k přírodě.

Mravenci

Není mravenec jako mravenec. Věděli jste, že u nás žije zhruba 100 druhů mravenců? Ačkoliv patří všichni do stejné rodiny, neplatí na ně stejné dezinsekční metody. Tak třeba mravenec faraon se likviduje pomocí požerových nástrah. Kdybyste ale tento postup použili na mravence obecné, neuspějete. Ty je totiž potřeba zlikvidovat prostřednictvím bariérového postřiku kolem všech zdí v domě. Že od sebe jednotlivé druhy mravenců nerozlišíte? Právě proto je lepší pozvat si na jejich likvidaci profesionály. Poznají každého škůdce a hlavně vědí, co na něj platí.

Kde takové odborníky sehnat? Právě jste na jejich stránkách. Ale kdybychom pro vás byli moc zdaleka, dáme vám ještě jeden tip na to, jak najít profesionály ve svém okolí. Když chtějí lidé zlikvidovat mravence, vosy nebo štěnice, často hledají deratizaci mravenců, vos či štěnic. Správný termín pro likvidaci tohoto obtížného hmyzu ale zní dezinsekce. Zkuste tedy do vyhledávačů psát raději třeba: dezinsekce mravenců Brno.