Tomáš Rytíř

jmderatizace-logo-bila

Jan Jašek

a

Dezinfekce

Spolehlivé zničení virů, bakterií a plísní,
po kterém si nemoci ani neškrtnou

sluzba-deratizace

Zastaví přenos nemocí a alergií

Infekční nemoci se šíří snadněji, než si myslíte. Stačí se dotknout předmětu, na který dopadla kapénková infekce. Jak se na něj dostane? Třeba při kašlání či kýchání, ale taky během obyčejného mluvení. Odborná dezinfekce zamezí šíření chřipky, covidu-19, žloutenky, spalniček a dalších infekčních nemocí.

sluzba-deratizace

Slouží jako prevence

Dezinfekční zákrok má smysl nejen, když u vás byla zjištěna konkrétní nákaza, ale vyplatí se také jako prevence. Investice do pravidelné dezinfekce pracovního prostředí se vám mnohonásobně vrátí. Vaši zaměstnanci si nebudou předávat nákazu v práci. Vy díky tomu nebudete muset omezovat činnost ani vyhazovat peníze za nemocenské.

sluzba-deratizace

Znovuzrodí prostory po zesnulých

Získali jste nemovitost, ve které nedávno někdo zemřel? Začněte ji užívat s čistým štítem. Odstraníme nejen všechny potenciální zdroje infekce, ale také plísně, houby a další patogenní mikroorganismy, které u vás můžou vyvolat alergické reakce.

Objednejte si odbornou dezinfekci ještě dnes!

Nedejte virům a bakteriím šanci, aby vás okrádaly o zdraví a peníze.

Proč přenechat dezinfekci odborníkům

Profi přípravky

Dezinfikujeme pomocí profesionálních prostředků, které si v běžném obchodě nekoupíte. Jsou účinnější a nezůstane po nich chlorový zápach. Zároveň máte jistotu, že přípravky neohrozí vaše zdraví ani zdraví vašich mazlíčků či hospodářských zvířat.

Péče o každý typ povrchu

Každý materiál vyžaduje zvláštní zacházení. Dobře víme, který dezinfekční prostředek na něj použít, a kterému se naopak rozhodně vyhnout. Neriskujte flekaté mapy na povrchu nebo dokonce trvalé zničení svého vybavení, ke kterému často dochází při dezinfekci svépomocí!

Dostaneme se i do obtížně přístupných míst

Pomocí kvalitních postřikových nástrojů nebo díky aerosolové technologii vydezinfikujeme i ten nejhůře přístupný kout. Zvláštní pozornost věnujeme dezinfekci prvků, které se používají nejčastěji (kliky, stoly, vodovodní kohoutky…).

Kde dezinfikujeme

Hlavně tam, kde jsou zvýšené nároky na čistotu. Nejčastěji dezinfikujeme místa, na kterých je potřeba minimalizovat výskyt infekcí.

jmderatizace-logo-bila
N

Nemocnice a další typy zdravotnických zařízení

N

Potravinové a živočišné provozy

N

Výrobny léčiv

N

Gastro podniky

N

Prostory po zesnulých

Plísně, houby, viry, bakterie a další patologické mikroorganismy ale zlikvidujeme také v rodinných domech, bytech či kancelářích.

Poctivá dezinfekce má dvě fáze 

jmderatizace-dezinfekce-jak-probiha-dezinfekce-1

1. Mechanická

Nejprve odstraníme hrubé nečistoty. Buď fyzikálně (omýváním), nebo chemicky (pomocí nejmodernějších přípravků).

sluzba-deratizace

2. Chemická

Jakmile jsou největší nečistoty pryč, pustíme se do samotného dezinfekčního zásahu. Konkrétní postup se liší podle typu dezinfekce. Záleží na tom, jestli jde o dezinfekci represivní nebo preventivní, povrchovou nebo prostorovou, ohniskovou průběžnou nebo konečnou…

Vždy je ale rozhodující čas.

Ozvěte se co nejdříve a my zlikvidujeme virové nebezpečí dřív, než se začne šířit dál.

Při dezinfekci nejčastěji likvidujeme tyto škodlivé mikroorganismy

sluzba-deratizace

Covid-19

Tento vir bohužel netřeba představovat. Komplikuje nám život už pár let. Pokud vás všechna ta omezení, ztráty a strachy taky už nebaví, můžete přispět ke konci covidu. V případě nákazy u vás provedeme kompletní ohniskovou dezinfekci. Zejména na pracovištích a veřejných objektech ale velmi doporučujeme také pravidelnou preventivní dezinfekci proti koronaviru.

sluzba-deratizace

Plísně

Plísně jsou jedním z nejpodceňovanějších škůdců. Lidé mnohdy netuší, že poškozují sliznice dýchacích cest, dráždí oči, nos či krk a mají na svědomí rovněž bolesti hlavy nebo podráždění pokožky. Rádi vás plísní zbavíme. Nejdřív ale musíme zjistit, proč u vás plísně vznikají, a tuto příčinu odstranit. Teprve potom má smysl profesionální dezinfekční zákrok.