Tomáš Rytíř

jmderatizace-logo-bila

Jan Jašek

a

Deratizace

Profesionální likvidace hlodavců,
při které neproklouzne ani myška

sluzba-deratizace

Znečišťování

Už žádný trus, moč ani jiný nepořádek od hlodavců na vašem majetku.

sluzba-deratizace

Přenos nemocí

Věděli jste, že myši, potkani a další hlodavci přenášejí vysoce infekční nemoci, jako jsou salmonelóza, žloutenka, leptospiróza či tularémie?

sluzba-deratizace

Znehodnocování potravin či krmiva

Nenechejte si své skladové zásoby od hlodavců sežrat nebo znehodnotit výkaly či močí.

sluzba-deratizace

Poškozování majetku

Hlodavci dokážou prokousat díry do nábytku i stěn. Rozkoušou nejen textil, ale i elektroinstalaci. Vytvářejí nory a způsobují další typy škod.

Nemůžete se zbavit potkana nebo myši ?

Objednejte si profesionální deratizaci

Hubení i prevence

Profesionální deratizace se postará nejen o vyhubení škůdců, ale funguje taky preventivně. Pečlivě zmapujeme slabá místa vaší nemovitosti a zajistíme je proti vnikání hlodavců. Díky tomu se vám nestane, že myši vyženete dveřmi a ony se vrátí oknem.

Proč přenechat deratizaci nám, profesionálům

jmderatizace-zbavime-vas-skudcu-bg-spolecne-palec
sluzba-deratizace

Zdraví je pro nás na prvním místě

A nejsou to jen prázdná slova. Jeden příklad za všechny: Používáme uzamykatelné deratizační stanice z odolného plastu. Díky tomu se jed nedostane do nepovolaných rukou vašich dětí či tlapek domácích mazlíčků.

sluzba-deratizace

Vybereme tu nejvhodnější metodu právě pro váš objekt

Situaci na místě nejprve zhodnotíme a až pak rozhodneme, jak ji co nejefektivněji vyřešit. Díky tomu nepůjdeme s kanónem na vrabce, ale ani problém nepodceníme.

sluzba-deratizace

Žádné pokusy a omyly

Používáme jen osvědčené postupy a přípravky, které jsou vysoce účinné a léty prověřené. Pokud se do deratizačních pokusů pustíte sami, riskujete nejen poškození svého zdraví, ale laický zákrok vás nakonec může stát daleko víc peněz a přinést horší výsledky než odborná deratizace.

Deratizaci provedeme ve firmě i doma

V bytových domech

Tam je deratizace nutná zejména ve sklepních prostorách. Dále se postaráme o deratizaci ve výrobních halách, mlýnech, na farmách, v restauracích a veškerých gastro provozovnách, v hotelech i dalších typech ubytování.

V kanalizaci

Nástrahy položíme i zavěsíme. Účinnost podpoříme pomocí jedových granulí nebo parafínových bloků.

V parcích a na polích

Nástrahy vložíme přímo do nor potkanů, myší, krys či hrabošů.

Trápí vás krysy nebo myši ?

Zbavíme se jich jednou provždy

Jak probíhá deratizace

sluzba-deratizace

Průzkum objektu

Zmonitorujeme, kudy se hlodavci do vaší nemovitosti dostávají. Slabá místa ošetříme. Dále zjistíme stupeň zamořenosti a odhalíme, který typ hlodavců vám škodí. Díky tomu uděláme ta nejvhodnější opatření.

sluzba-deratizace

Hubení škůdců

Likvidace hlodavců probíhá mechanicky (návnady položené do pastí) a chemicky (požerové nástrahy například ve formě jedových granulí či parafínových bloků umístěné do staniček). Připravíme důmyslnou kombinaci těchto metod přesně pro váš objekt.

sluzba-deratizace

Kontrola a úklid

Ve správný čas se k vám vrátíme. Zmapujeme stav pastí i úbytek nástrah a v případě potřeby je doplníme. Rovněž se postaráme o úklid uhynulých škůdců.

V našich pastech nejčastěji končí tito hlodavci

Potkan obecný

jmderatizace-n-potkan

S tímto velkým škůdcem lidé zápasí už stovky let. Často přitom zapomínají, že v boji s potkanem je nejdůležitější prevence. Když u vás tito hlodavci nenajdou snadno přístupné jídlo ani příhodný úkryt, sami raději potáhnou o dům dál. Lidé si mnohdy pletou potkana s krysou. Pokud si myslíte, že jste zahlédli krysu a nebydlíte v povodí Labe a Ohře severně či severozápadně od Prahy, pak věřte, že jde nejspíš o potkana. Na většině našeho území totiž krysy prohrály teritoriální boj právě se silnějšími potkany.

Myš domácí

jmderatizace-n-myš

Přestože má tento hlodavec ve jménu přízvisko domácí, pravidelně se vyskytuje také v provozovnách, ubytovacích podnicích, gastro sektoru… Zkrátka všude. Na první pohled může působit roztomile, ale nenechte se mýlit. Ve skutečnosti je tento škůdce velmi nebezpečný. Hlavně proto, že přenáší infekční nemoci, jako je salmonela, leptospiróza nebo tularémie.